Пекло (Книга перша - Шепіт зірок) - від пошуку зимової бази відпочинку до подорожі на іншу планету
«Пекло (Книга перша - Шепіт зірок)» Ірини Агапєєвої — це науково-фантастичний роман про космічну міжпланетну подорож та перебування на іншій планеті. Якщо чесно, то прочитавши попередні твори автора (Айрін та річка спогадів, Мрія, Остров'янка), то знайти цю книгу для мене було неочікувано. Хоча це чудово, коли автор не обмежується одним напрямком, жанром.
Твір починається з того, що головні герої Влад та Міра, шукаючи в лісі зимову базу відпочинку, натрапили на космічний корабель у формі дітаючої тарілки. Не в змозі продовжувати пошуки бази, вони залишилися біля тарілки. Коли вона відкрилася, вони зайшли всередину і досліджували її зсередини.
Потім цей корабель разом з ними вирушив у космічну подорож до іншої планети. Під час подорожі вони втратили відлік часу. Під час подорожі Влад та Міра продовжували досліджувати корабель і функціональність його систем.
Коли вони прилетіли на другу планету, вони були здивовані, тим що вона схожа на Землю - схожі краєвиди, жителі схожі на людей. Але вони говорили незрозумілою їм мовою і також могли спілкуватися образами (обмін думок). Але цю планету називали Пекло, і мабуть вона приховувала багато таємниць для Влада та Міри.
Головні герої:
Влад та Міра - жителі планета Земля.
Хрон - чоловік з планети Пекло.
Сон - жінка з планети Пекло.
У книзі планета Пекло виглядає як ідеальна, досконала цивілізація. Можливо це утопічна мрія про майбутнє нашої планети Земля, про майбутнє суспільство на Землі, що досконало використовує передові технології без шкоди навколишньому середовищу.
Читати книгу цікаву. Змушує задуматися чи ми єдині у Всесвіті. Книга вказує на деякі наукові та технологічні можливості, які зараз здаються фантастикою і неможливими, а можливо це наше найближче майбутнє.
Але чому назва Пекло? Можливо в планети є таємниця, яка розкриється в другій книзі. А можливо ця назва створена на противагу планеті Земля.
Пишіть думки про книгу в коментарях, приєднуйтеся до обговорення. Буду радий обговорити.
Коментарі
Дописати коментар